Rekomendacje - Promabi - obsługa mieszkań na wynajem!
Dziękujemy za spotkanie, które wywarło na nas bardzo dobre wrażenie. Mimo, że firma konkurencyjna wykazuje się większym doświadczeniem; to szybki rozwój, podejście do klienta i potencjał firmy Promabi bardziej nam się podoba i spełnia nasze wymagania.
Małgorzata Chryczyk i Karol Wacek
Małgorzata Chryczyk i Karol Wacek

Około rok temu zleciłem Promabi zarządzanie najmem dwoma mieszkaniami - 2 i 3 pokojowym w Krakowie.Współpracę mogę szczerze polecić. Pieniądze od lokatorów zawsze na czas. Do tego zero telefonów od wspólnoty i administracji z czego wnioskuję, że dobra selekcja lokatorów.Doceniam również świetny respond. Jeśli mam jakieś pytania to od razu dostaje odpowiedzi.Cała współpraca jest bardzo elastyczna i bije po oczach od niej mocne nastawienie proklienckie. Uważnie słuchają jakie mam potrzeby, a potem je spełniają.Z ręką na sercu mogę polecić.
Radek Tosnowiec
Radek Tosnowiec

Pana Józefa Kajtę, właściciela firmy Promabi, poznałem przez szkolenia Mistrz Wynajmu, których on był organizatorem. Wtedy jeszcze sam zajmowałem się wyszukiwaniem najemców, podpisywaniem umowy, rozliczaniem mediów, ściąganiem należności, odbieraniem mieszkania, nieprzyjemnościami związanymi z urwanym uchwytem od drzwi, złamaną listwą w łóżku, starym kotletem jaki ktoś zostawił pod szafką. Choć to nie były bardzo trudne sprawy, to jednak zajmowały czas i uwagę. Podjąłem współpracę z Promabi i jestem zadowolony -- otrzymuję pieniądze terminowo, nie zajmuję się osobiście prowadzeniem spraw najmu. Ostatnio w mieszkaniu musiałem zrobić remont, którym zarządzał pan Józef: przyznaję, że bardziej obserwowałem jak mieszkanie staje się coraz ładniejsze, niż powodowałem tę zmianę.
Leszek D.
Leszek D.

Panuje powszechna opinia, ze mieszkanie "wynajmuje się samo", wystarczy przecież znaleźć lokatora i raz w miesiącu sprawdzić, czy czynsz wpłynął na konto. Problemy pojawiają się wraz z drobnymi usterkami, dokładnym rozliczeniem faktur za media czy lokatorem zrywającym nagle umowę. Praca zawodowa nie pozwala mi na systematyczne zajmowanie się wszystkim i Promabi jest interesującą alternatywą. Za frakcję czynszu Józef Kajta z ekipą zajmują się rzetelnie wszystkimi aspektami wynajmu. Polecam.
Z.R. Morawiec
Z.R. Morawiec

Od dwóch lat współpracuję z firmą Promabi, jestem bardzo zadowolony z doskonałych usług jakie świadczą w przeciwieństwie do większości agencji w Krakowie (a miałem ich kilka). Według mnie jest to rzetelna firma, godna polecenia i zaufania. Nie dzwonią do mnie z problemami, dają znać już po ich rozwiązaniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Profesjonaliści pod każdym względem. Jeśli ktoś poprosi mnie o moja opinie odpowiem- najlepsza agencja w Krakowie to Promabi.
Zbigniew Ż
Zbigniew Ż

Polecam Państwu usługi Firmy Promabi. Osoby posiadające środki do zainwestowania boją się kupować mieszkań na wynajem gdyż spodziewają się problemów z wynajmem mieszkania (remont, nieuczciwy najemca, rozliczenia, usterki, umowy) . Efektem działań firmy Promabi jest całkowite pozbycie się tych zmartwień i kłopotów. Firma Promabi wskazała nam dobre mieszkania na rynku, które kupiliśmy na wynajem.Następnie w sposób niezwykle szybki przeprowadziła remont mieszkań i jeszcze przed zakończeniem remontu znalazła solidnych najemców. Dzięki kontaktom, doświadczeniu, bazie najemców oraz operatywności właściciela i pracowników Promabi czujemy, że była to bardzo dobra i prawie bezobsługowa inwestycja z naszej strony. Gdyby nie firma Promabi do dzisiaj obawialibyśmy się kupna mieszkania na wynajem, a nasze środki leżałyby na słabo oprocentowanych lokatach.
Rodzina D.
Rodzina D.

Od dłuższego już czasu korzystam z usług Firmy i jestem bardzo zadowolona. Duża to wygoda. A do tego rzetelność, solidność, przyjazne relacje są tu nie bez znaczenia. Wszelkie dodatkowe usługi, jak remonty, drobne naprawy czy zakupy (związane np. z wyposażeniem mieszkania) wykonywane są w ustalonym terminie i po przystępnych cenach. Konkludując – bardzo polecam!

Polecam „Promabi”. Dzięki współpracy z tą firmą można „zapomnieć”, że się ma mieszkanie, o nic nie trzeba się martwić. Solidna firma.

Jestem bardzo zadowolona z usług Promabi. Chętnie poleciłabym tę firmę, zarówno każdemu wynajmującemu, jak i poszukującemu lokum. Współpraca odbywa się bezproblemowo oraz rzetelnie i efektywnie.

Renomowana firma, zajmująca się najmniejszymi szczegółami. Można powierzyć swoje nieruchomości i nie martwić się o nic więcej.

Jestem zadowolona z bardzo przyjaznej obsługi. Wpłaty za wynajem dokonywane są na czas każdego miesiąca . Bardzo doceniam fakt ciągłości w wynajmie i dbałości o jakość najemców.